BS-B90-150-RVA - 153030655
Dźwignia do wyłącznika Schmersal z rolką nierdzewną O90 mm, długość dźwigni 273 mm, długość rolki 160 mm, kroki pozycjonowania co 10°, przeznaczona do aplikacji kontroli zbiegu taśmy.
BS-B90-150-RVA - 153030655
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry BS-B90-150-RVA 153030655
  • Dźwignia wyłącznika kontroli zbiegu taśmy z rolką ze stali szlachetnej 90 mm Średnica
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu BS-B90-150-RVA
Numer artykułu (Numer katalogowy) 153030655
EAN (European Article Number) 4030661535951
eCl@ss number, version 12.0 27-27-06-12
eCl@ss number, version 11.0 27-27-06-12
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-06-12
ETIM number, version 7.0 EC001483
ETIM number, version 6.0 EC001483
Właściwości ogólne
Materiał aktywatora Stal nierdzewna (V2A)
Ciężar brutto 1 187 g
Dane mechaniczne
Materiał rolki Stal nierdzewna (V2A)
Kroki pozycjonowania aktywatora 10 °
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość rolki 160 mm
Średnica rolki 90 mm
Długość dźwigni 273 mm