BES M30MF-USC15B-BV05 - BES0093
Czujnik indukcyjny firmy BALLUFF, średnica M30, sn=15 mm, czoło zabudowane, NO, 2-przewodowo, zasilanie 10-36 VDC, kabel 5 m, 400Hz, L=42 mm
Parametry produktu
Opisy produktu
Kluczowe parametry czujnika indukcyjnego 2-przewodowego - BES M30MF-USC15B-BV05 - BES0093 :
Średnica /długość [ mm ] = 30 x 42.5 mm
Strefa działania = 15 mm
Sposób montażu = montaż równo z powierzchnią
Polaryzacja / funkcja wyjścia = niezbiegunowany, styk zwierny (NO)
Podłączenie elektryczne = Przewód, 5.00 m, PVC
Zasilanie = 10...36 VDC
Stopień ochrony = IP67
Maksymalna częstotliwość przełączenia = 400 Hz