NEB6-12GM50-E2-V1 - 231715
Czujnik indukcyjny o wydłużonej strefie działania firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 6 mm, czoło zabudowane, PNP / normalnie otwarty (NO), zasilanie 10 ... 30 V DC, konektor M12-4pin, IP67, 0 ... 800 Hz
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NEB6-12GM50-E2-V1
- Zwiększona odległość robocza
- 6 mm czoło pseudo-zabudowane
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 6 mm | |
| Instalacja | quasi-rumieniec | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 4,8 mm | |
| Element uruchamiający | stal miękka, np. sol. 1.0037, SR235JR (wcześniej St37-2) 18 mm x 18 mm x 1 mm |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.28 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0,2 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,7 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0.35 | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Warunki instalacji | ||
| A | ze stali 1,0037 (St37): 2,4 mm, z innego metalu: 1,2 mm | |
| B | 12 mm | |
| C | 18 mm | |
| F | 24 mm | |
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 800 Hz | |
| Histereza | 0.06 ... 1.2 mm | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | tak | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Odporność na przeciążenie | tak | |
| Zabezpieczenie przed zerwaniem drutu | tak | |
| Tłumienie przepięć | tak | |
| Sinusoida | 10% | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V. | |
| Powtórz dokładność | 0,3 mm | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA, powyżej 70 ° C maks. 150 mA | |
| Prąd wyłączenia | ≤ 10 µA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 15 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 50 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 1740 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN IEC 60947-5-2 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 85 ° C (-13 ... 185 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | Wtyczka M12 x 1, 4 piny | |
| Materiał obudowy | mosiądz, niklowany | |
| Czoło aktywne | PBT | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Masa | 20 g | |
| System | Classcode |
|---|---|
| ECLASS 13.0 | 27274001 |
| ECLASS 12.0 | 27274001 |
| ETIM 9.0 | EC002714 |
| ETIM 8.0 | EC002714 |
| ETIM 7.0 | EC002714 |
| ETIM 6.0 | EC002714 |
| ETIM 5.0 | EC002714 |
| UNSPSC 12.1 | 39121550 |
Pliki do pobrania
Zamienniki
IPS12-S6PO68-A12
Czujnik indukcyjny XECRO, średnica M12, sn=6 mm, czoło zabudowane, PNP/NO, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, 1000Hz, L=68 mm
- Kod produktu: IPS12-S6PO68-A12
- Producent: XECRO
- Kategoria: Czujniki indukcyjne cylindryczne
Czujnik indukcyjny, producentem jest firma XECRO, średnica obudowy cylindrycznej M12, strefa nominalnego zasięgu równa się 6 mm, czoło zabudowane, polaryzacja PNP / funkcja wyjścia NO, wymagany...
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
IPS12-S6PO68-A12