NBB4-12GM50-E2 - 326161-0002
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 4 mm, czoło zabudowane, PNP / normalnie otwarty (NO), 5 ... 36 VDC, kabel 2 m PVC, IP68, 0 ... 2550 Hz
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NBB4-12GM50-E2
- 4 mm czoło zabudowane
- Zwiększona odległość robocza
- Rozszerzony zakres temperatur
-40 ... + 85 ° C - Rozszerzony zakres napięcia roboczego
- Elastyczne zastosowanie z wszechstronnymi możliwościami montażu
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 4 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 3,24 mm | |
| Element uruchamiający | stal miękka, np. sol. 1.0037, SR235JR (wcześniej St37-2) 12 mm x 12 mm x 1 mm |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.4 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.35 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,79 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0.49 | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 5 ... 36 V | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 2550 Hz | |
| Histereza | typ. 5 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 1 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | max. 20 µA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 10 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 10 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 1721 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Dostosowanie | ||
| PWIS conformity | VDMA 24364-C1/T100°C-W | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Klasa ochrony | II | |
| Znamionowe napięcie izolacji | 36 V. | |
| Impulsy znamionowe wytrzymują napięcie | 500 V | |
| Aprobata UL | Lista cULus, źródło ogólnego przeznaczenia, źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel | |
| Materiał obudowy | mosiądz pokryty białym brązem | |
| Czoło aktywne | PBT , green | |
| Stopień ochrony | IP68 | |
| Kabel | ||
| Końcówki kablowe | tak | |
| Średnica kabla | 4.3 mm ± 0.15 mm | |
| Promień gięcia | > 10 x średnica przewodu | |
| Materiał | PCV | |
| Kolor | czarny | |
| Liczba rdzeni | 3 | |
| Core cross section | 0,34 mm 2 | |
| Długość | 2 m | |
| Masa | 86 g | |
| Moment dokręcający | 0 ... 10 Nm | |
| Informacje ogólne | ||
| Zakres dostawy | 2 nakrętki samozabezpieczające w zakresie dostawy | |
| System | Classcode |
|---|---|
| ECLASS 13.0 | 27274001 |
| ECLASS 12.0 | 27274001 |
| ETIM 9.0 | EC002714 |
| ETIM 8.0 | EC002714 |
| ETIM 7.0 | EC002714 |
| ETIM 6.0 | EC002714 |
| ETIM 5.0 | EC002714 |
| UNSPSC 12.1 | 39121550 |
Pliki do pobrania
Zamienniki
IPS12-S4PO50-A2P
Czujnik indukcyjny XECRO, średnica M12, sn=4 mm, czoło zabudowane, PNP/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m, 1000Hz, L=50 mm
- Kod produktu: IPS12-S4PO50-A2P
- Producent: XECRO
- Kategoria: Czujniki indukcyjne cylindryczne
Czujnik indukcyjny, producentem jest firma XECRO, średnica obudowy cylindrycznej M12, strefa nominalnego zasięgu równa się 4 mm, czoło zabudowane, polaryzacja PNP / funkcja wyjścia NO, wymagany...
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
IPS12-S4PO50-A2P