IM30-15NUS-ZUD - 6022058
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, zasięg 15 mm, obudowa M30, AC/DC 2-przewodowe, montaż nie w jednej płaszczyźnie, styk NO, przewód 6 m, IP67, zasilanie 20-250 V AC/DC, częstotliwość 25/30 Hz.
IM30-15NUS-ZUD - 6022058
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMW, IM30-15NUS-ZUD, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zasięg Sn: 15 mm, Montaż w metalu: Nie w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: AC/DC 2-przewodowe, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Przewód 2-żyłowy, 6 m
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Standardowa konstrukcja
Rozmiar gwintu M30 x 1,5
Średnica Ø 30 mm
Zasięg Sn 15 mm
Zasięg gwarantowany Sa 12,15 mm
Montaż w metalu Nie w jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 25 Hz
30 Hz
Typ przyłącza Przewód 2-żyłowy, 6 m
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne AC/DC 2-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 20 V AC/DC ... 250 V AC/DC
Spadek napięcia ≤ 6,5 V AC, ≤ 6 V DC
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 8 ms
Histereza 1 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 10 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Wg EN 55011, klasa B
Prąd stały Ia ≤ 350 mA
≤ 250 mA
≤ 100 mA
Prąd resztkowy ≤ 2,5 mA (AC 250 V)
≤ 1,3 mA (AC 110 V)
≤ 0,8 mA (DC 24 V)
Minimalny prąd obciążenia ≥ 5 mA
Prąd krótkotrwały wytrzymywany 2,2 A
Materiał przewodu PUR/PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,5 mm²
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Materiał obudowy Mosiądz, niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, PBT
Długość obudowy 81 mm
Użyteczna długość gwintu 44 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 50 Nm
Klasa ochrony II
Znamionowe napięcie izolacji Ui 250 V AC
Kategoria użytkowa AC-140
DC-13
Stopień zanieczyszczenia 3
Napięcie znamionowe udarowe wytrzymywane 4 kV
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 968 lat(a)
DCavg 0 %