IMB12-08NPOVC0S - 1072739
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, standardowa obudowa, zasięg 8 mm, PNP, styk NC, brak montażu w jednej płaszczyźnie, wtyk M12, IP68/IP69K, stal nierdzewna, odporność na chłodziwa.
IMB12-08NPOVC0S - 1072739
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMB, IMB12-08NPOVC0S, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zastosowania specjalne: Obszar stosowania płynów chłodzących i smarów, maszyny mobilne, trudne warunki pracy, Zasięg Sn: 8 mm, Montaż w metalu: Nie w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie zamknięty, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy, Cechy szczególne: Odporność na środki chłodzące i smarujące, Wizualny wskaźnik ustawienia, Wytrzymałość na temperaturę
Kształt obudowy Standardowa konstrukcja
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Zasięg Sn 8 mm
Zasięg gwarantowany Sa 6,48 mm
Montaż w metalu Nie w jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 2.000 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie zamknięty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP68
IP69K
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, stal nierdzewna V2A, z uzębieniem blokującym (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Histereza 3 % ... 20 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 100 g / 2 ms / 500 cykli; 150 g / 1 mln cykli; 10 Hz ... 55 Hz / 1 mm; 55 Hz ... 500 Hz / 60 g
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +100 °C
Materiał obudowy Stal nierdzewna V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, LCP
Długość obudowy 65 mm
Użyteczna długość gwintu 43 mm
Maks. moment dokręcania Typ. 20 Nm
Typ. 32 Nm
MTTFD 1.971 lat(a)
DCavg 0 %