IME08-2N5POZT0K - 1040857
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, krótka obudowa, zasięg 2,5 mm, montaż nie w jednej płaszczyźnie, DC 3-przewodowe, PNP, styk NC, wtyk M8 3-pinowy, IP67.
IME08-2N5POZT0K - 1040857
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IME, IME08-2N5POZT0K, Kształt obudowy: Korpus krótki, Zasięg Sn: 2,5 mm, Montaż w metalu: Nie w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie zamknięty, Typ przyłącza: Wtyk M8, 3-pinowy
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Korpus krótki
Rozmiar gwintu M8 x 1
Średnica Ø 8 mm
Zasięg Sn 2,5 mm
Zasięg gwarantowany Sa 2,025 mm
Montaż w metalu Nie w jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 4.000 Hz
Typ przyłącza Wtyk M8, 3-pinowy
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie zamknięty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, stal, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 100 ms
Histereza 5 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Mosiądz, niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, PA 66
Długość obudowy 41 mm
Użyteczna długość gwintu 21 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 5 Nm
MTTFD 1.735 lat(a)
DCavg 0 %