IME12-10NNOZC0K - 1071237
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, krótka obudowa, trzykrotnie większy zasięg 10 mm, DC 3-przewodowe, NPN, styk NC, wtyk M12 4-pin, montaż nie w jednej płaszczyźnie, IP67.
IME12-10NNOZC0K - 1071237
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IME, IME12-10NNOZC0K, Kształt obudowy: Korpus krótki, Zasięg Sn: 10 mm, Montaż w metalu: Nie w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: NPN, Funkcja wyjścia: Styk normalnie zamknięty, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy, Cechy szczególne: Trzykrotnie większy zasięg
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Korpus krótki
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Zasięg Sn 10 mm
Zasięg gwarantowany Sa 8,1 mm
Montaż w metalu Nie w jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 400 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Wyjście przełączające NPN
Wyjście przełączające – szczegóły NPN
Funkcja wyjścia Styk normalnie zamknięty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Cechy szczególne Trzykrotnie większy zasięg
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 50 ms
Histereza 1 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 5 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Mosiądz, niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, PA 66
Długość obudowy 46 mm
Użyteczna długość gwintu 24 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 12 Nm
Nr pliku UL NRKH.E181493
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.735 lat(a)
DCavg 0 %