IME30-10BPSZW5K - 1042720
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, krótka obudowa M30, zasięg 10 mm, PNP, styk NO, przewód 5 m, montaż wpuszczany, IP67.
IME30-10BPSZW5K - 1042720
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IME, IME30-10BPSZW5K, Kształt obudowy: Korpus krótki, Zasięg Sn: 10 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Przewód 3-żyłowy, 5 m
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Korpus krótki
Rozmiar gwintu M30 x 1,5
Średnica Ø 30 mm
Zasięg Sn 10 mm
Zasięg gwarantowany Sa 8,1 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 500 Hz
Typ przyłącza Przewód 3-żyłowy, 5 m
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 125 ms
Histereza 5 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Materiał przewodu PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,25 mm²
Średnica przewodu Ø 3,9 mm
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Mosiądz, niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, PA 66
Długość obudowy 51 mm
Użyteczna długość gwintu 35 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 100 Nm
MTTFD 1.735 lat(a)
DCavg 0 %