IMG12-08NPOZU2K - 1135538
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, krótki korpus, wykrywanie 8 mm, wyjście PNP NC, przewód PUR 2 m, montaż niewskazany w jednej płaszczyźnie, IP67/IP68/IP69K, -40°C...+85°C.
IMG12-08NPOZU2K - 1135538
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMG, IMG12-08NPOZU2K, Kształt obudowy: Korpus krótki, Zastosowania specjalne: Obszar stosowania płynów chłodzących i smarów, maszyny mobilne, trudne warunki pracy, Zasięg Sn: 8 mm, Montaż w metalu: Nie w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie zamknięty, Typ przyłącza: Przewód 3-żyłowy, 2 m, Cechy szczególne: Odporność na środki chłodzące i smarujące, Wytrzymałość na temperaturę
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Korpus krótki
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Zasięg Sn 8 mm
Zasięg gwarantowany Sa 6,48 mm
Montaż w metalu Nie w jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 2.000 Hz
Typ przyłącza Przewód 3-żyłowy, 2 m
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie zamknięty
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 100 ms
Histereza 3 % ... 20 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Badanie korozyjności Badanie w mgle solnej EN 60068-2-52: stopień 5, 4 cykle
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Materiał przewodu PUR
Przekrój poprzeczny przewodu 0,25 mm²
Średnica przewodu Ø 3,9 mm
Promień gięcia Przy nieruchomym ułożeniu przewodu > 5 x średnica przewodu
W stanie ruchomym > 10 x średnica przewodu
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania Odporność na drgania wg EN 60068-2-6 Fc: 60 g Peak (10 Hz – 2000 Hz)
Szum szerokopasmowy wg EN 60068-2-64: 15 g rms (5 Hz – 2000 Hz) / 8 godzin w każdym kierunku 3-osiowego układu współrzędnych
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +85 °C
Materiał obudowy Mosiądz niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, LCP
Długość obudowy 35 mm
Użyteczna długość gwintu 26 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 12 Nm
MTTFD 1.820 lat(a)
DCavg 0 %