IMX18-14BNSZU2S - 1134187
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, zasięg 14 mm, standardowa obudowa M18, quasi-zabudowany montaż, wyjście NPN NO, przewód 2 m, IP68, odporność na chłodziwa i smary, wskaźnik LED.
IMX18-14BNSZU2S - 1134187
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMX, IMX18-14BNSZU2S, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zastosowania specjalne: Obszar stosowania płynów chłodzących i smarów, Zasięg Sn: 14 mm, Montaż w metalu: Quasi-zabudowane czoło, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: NPN, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Przewód 3-żyłowy, 2 m, Cechy szczególne: 4-krotnie większy zasięg, Odporność na środki chłodzące i smarujące, Wizualny wskaźnik ustawienia
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Standardowa konstrukcja
Rozmiar gwintu M18 x 1
Średnica Ø 18 mm
Zasięg Sn 14 mm
Zasięg gwarantowany Sa 11,34 mm
Montaż w metalu Quasi-zabudowane czoło
Częstotliwość przełączania 25 Hz
Typ przyłącza Przewód 3-żyłowy, 2 m
Wyjście przełączające NPN
Wyjście przełączające – szczegóły NPN
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP68
Zastosowania specjalne Obszar stosowania płynów chłodzących i smarów
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 150 ms
Histereza 5 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 5 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 50 mA
Materiał przewodu PUR
Przekrój poprzeczny przewodu 0,34 mm²
Średnica przewodu Ø 4,5 mm
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
Wskaźnik
Żółta LED Stan przełączania (włączony/wyłączony)
Dioda LED, zielona Stabilny stan włączenia/wyłączenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Mosiądz niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, LCP
Długość obudowy 59 mm
Użyteczna długość gwintu 54,5 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 30 Nm
Klasa ochrony III
Nr pliku UL E181493
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 411 lat(a)
DCavg 0 %