IPSD6-S3PC45-A2P
Czujnik indukcyjny XECRO, średnica fi 6,5 mm, sn=3 mm, czoło zabudowane, PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m, 1000Hz, L=45 mm