NBB8-18GM35-A0-V1 - 293453-0012
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 8 mm, czoło zabudowane, NPN, 4-przewodowy / NO + NC, 10 ... 30 VDC, konektor M12-4pin, IP67, 0 ... 1500 Hz
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Opisy produktu
Najważniejsze parametry czujnika indukcyjnego NBB8-18GM35-A0-V1
- 8 mm czoło zabudowane
- Zwiększona odległość robocza
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | uzupełniający | |
| Typ wyjścia | NPN | |
| Znamionowa odległość robocza | 8 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 6,48 mm | |
| Element uruchamiający | stal miękka, np. sol. 1.0037, SR235JR (wcześniej St37-2) <br> 24 mm x 24 mm x 1 mm | |
| Współczynnik redukcji r <sub> Al </sub> | 0.45 | |
| Współczynnik redukcji r <sub> Cu </sub> | 0.35 | |
| Współczynnik redukcji r <sub> 304 </sub> | 0,7 | |
| Współczynnik redukcji r <sub> Mosiądz </sub> | 0.45 | |
| Typ wyjścia | 4-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 1500 Hz | |
| Histereza | typ. 5% | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ? 1,8 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA typ. 0.1 µA przy 25 °C | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ? 10 mA | |
| Wskaźnik stanu przełączania | Multihole-LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF <sub> d </sub> | 1719 a | |
| Czas misji (T <sub> M </sub>) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, źródło ogólnego przeznaczenia, źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ?36 V. | |