BES 516-200-S8/1.500"-S21 - BES05Z8
Czujnik indukcyjny odporny na wysokie ciśnienie, wymiary O 12.7 mm x 1.5 ”, zasięg 2 mm, montaż montaż zabudowany, kształt obudowy O 12.7 mm, wyjście przełączające Styk zwierny (NO), częstotliwość przełączania 20 Hz
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Wymiary Ø 12.7 mm x 1.5 ”
Obudowa Ø 12.7 mm
Montaż montaż zabudowany
Zasięg 2 mm
Wyjście przełączające Styk zwierny (NO)
Częstotliwość przełączania 20 Hz
Materiał obudowy Cynk,Aluminium
Materiał powierzchni aktywnej Duroplast
Przyłącze Złącza wtykowe, 1/2"-20 UNF-2A-Męski, 3-stykowe
Napięcie robocze Ub 20...250 VDC/20...250 VAC
Temperatura otoczenia -25...70 °C
Maks. wytrzymałość na ściskanie 206 bar