BES M05ED-PSC08B-BP02-R50 - BES03NZ
Czujnik indukcyjny wysokociśnieniowy Balluff, średnica M5, sn=0,8 mm, 100 bar, PNP/NO, kabel 2 m
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Wymiary Ø 5 x 27 mm
Obudowa M5x0.5
Montaż montaż zabudowany
Zasięg 0.8 mm
Wyjście przełączające PNP, styk zwierny (NO)
Częstotliwość przełączania 3000 Hz
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Materiał powierzchni aktywnej Ceramika
Przyłącze Przewód, 2.00 m, PUR
Napięcie robocze Ub 10...30 VDC
Temperatura otoczenia -25...70 °C
Maks. wytrzymałość na ściskanie 50 bar