RC10-14-N3-Y110970 - 110970
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive ring sensor RC10-14-N3-Y110970
- Średnica wewnętrzna 10 mm
- Seria Comfort
- Bistabilny
- Wykrywanie kierunku
| Typ wyjścia | NAMUR, bistabilny | |
| Cylinder pomiarowy | ||
| Średnica | 2,5 mm | |
| Długość | 3 mm | |
| Stożek pomiarowy | ||
| Materiał | 9S20K | |
| Typ wyjścia | 2-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie nominalne | 8.2 V (Ri około 1 kΩ) | |
| Histereza | typ. 1 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zużycie prądu | ||
| Traverse B | 3 mA | |
| Kratownica A | 1 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 5 ms | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -20 ... 100 ° C (-4 ... 212 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel PVC, 2 m | |
| Core cross section | 0,14 mm 2 | |