RC10-14-N3-Y187454 - 187454
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive ring sensor RC10-14-N3-Y187454
- Średnica wewnętrzna 10 mm
- Seria Comfort
- Bistabilny
- Wykrywanie kierunku
| Typ wyjścia | NAMUR, bistabilny | |
| Stożek pomiarowy | 4 mm, 1.4401 | |
| Prędkość przejazdu | ≤ 10 m/s | |
| Typ wyjścia | 2-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie nominalne | 8.2 V (Ri około 1 kΩ) | |
| Napięcie robocze | 5 ... 25 V. | |
| Histereza | typ. 1 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zużycie prądu | ||
| Przejście B U B = 8 V. | ? 3 mA | |
| Przejście B U B = 10 V. | ? 4,2 mA | |
| Przejście A U B = 10 V. | 0.5 ... 1 mA typ. 0.9 mA | |
| Przejście A U B = 8 V. | 0.5 ... 0.95 mA typ. 0.8 mA | |
| Zasilanie włączone | ? 3 mA przy U B = 8 V ? 4,2 mA przy U B = 10 |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 5 ms | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 2130 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 100 ° C (-13 ... 212 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 100 ° C (-40 ... 212 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel PVC, 150 mm Gniazda zaciskowe 60888-3, AMP |
| Core cross section | 0,14 mm 2 | |