RC10-14-N3-Y95216 - 106545
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive ring sensor RC10-14-N3-Y95216
- Seria Comfort
- Bistabilny
- Wykrywanie kierunku
- Średnica wewnętrzna 10 mm
| Typ wyjścia | NAMUR, bistabilny | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Cylinder pomiarowy | ||
| Średnica | 1/8 "(3,175 mm) | |
| Stożek pomiarowy | Carboloy / stal wysokiej jakości | |
| Typ wyjścia | 2-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie nominalne | 8.2 V (Ri około 1 kΩ) | |
| Histereza | typ. 1 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zużycie prądu | ||
| Traverse B | 3 mA | |
| Kratownica A | 1 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 5 ms | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | 0 ... 40 ° C (32 ... 104 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel | |
| Materiał obudowy | PBT | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Kabel | ||
| Promień gięcia | > 10 x średnica przewodu | |
| Materiał | PCV | |
| Core cross section | 0,14 mm 2 | |