IMF8-S2NC60-A8
Czujnik indukcyjny z metalowym czołem XECRO, średnica M8, sn=2 mm, czoło zabudowane, NPN/NC, zasilanie 10-30 VDC, konektor M8, 2000Hz, L=60 mm, IP69K