BAW M30ME-UAC15F-S04G - BAW002Y
Czujnik indukcyjny firmy BALLUFF, średnica M18, sn=3…15 mm, czoło niezabudowane, 0-10V, zasilanie 15-30 VDC, konektor M12, L=57 mm
Opisy produktu
Wymiary Ø 30 x 57 mm
Obudowa M30x1.5
Montaż ponad powierzchnią
Zasięg 3...15 mm
Wyjście analogowe Analogowy, napięcie 0...10 V
Charakterystyka wyjściowa opadające przy najeździe
Częstotliwość graniczna -3dB 350 Hz
Powtarzalność wg BWN ±12 µm
Nieliniowość maks. ±360 µm
Materiał obudowy Mosiądz, niklowane
Materiał powierzchni aktywnej PBT
Przyłącze Złącza wtykowe, M12x1-Męski, 3-stykowe
Napięcie robocze Ub 15...30 VDC
Temperatura otoczenia -10...70 °C