UFS3-37P417 - 6075474
Czujnik widełkowy ultradźwiękowy SICK do detekcji etykiet, IO-Link, szerokość 2,6 mm, głębokość 42,5 mm, wyjście PNP, czas odpowiedzi ?440 µs, częstotliwość 1,1 kHz, M8 4-pin, przewód.
UFS3-37P417 - 6075474
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Czujniki widełkowe, UFS, UFS3-37P417, Interfejs komunikacyjny: IO-Link, Rodzaj ustawiania: Przycisk Teach-in, Przewód, Szerokość/głębokość wideł: 2,6 mm, 42,5 mm, Wyjście przełączające: PNP, Tryb przełączania: Załączany na jasno/ciemno, Typ przyłącza – szczegóły: Wtyk M8, 4-biegunowy, Częstotliwość przełączania: 1,1 kHz, Czas odpowiedzi: ? 440 µs
Cechy
Zasada działania Detekcja ultradźwiękowa
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 20 mm x 37,4 mm x 70 mm
Kształt obudowy Widełkowa
Szerokość widełek 2,6 mm
Głębokość widełek 42,5 mm
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) Wielkość etykiety: 2 mm
Odstęp między etykietami: 1 mm