NBN15-30GM60-I3-5M - 282839
Czujnik indukcyjny z wyjściem analogowym firmy Pepperl+Fuchs, obudowa cylindyczna M30, zakres 5 .. 15 mm, czoło zabudowane, sygnał 0 ... 20 mA, zasilanie 10 … 30 VDC, podłączenie przewód 5 m
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive analog sensor NBN15-30GM60-I3-5M
- Indukcyjny analogowy
- Wyjście 0 mA ... 20 mA
- Bez czoło zabudowane
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Typ wyjścia | Analogowe wyjście prądowe | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zakres pomiaru | 5 ... 15 mm | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 15 ... 30 V DC | |
| Powtórz dokładność | 0 ... 200 µm | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 12 mA | |
| Wyjście analogowe | ||
| Typ wyjścia | 0 ... 20 mA | |
| Nachylenie charakterystyki wyjściowej | 2 mA / mm | |
| Błąd liniowości | ≤ ± 5 % pełnej skali | |
| Rezystor obciążenia | ≤ 500 Ω | |
| Tempo obecnego wzrostu | ||
| 0 ... 20 mA | ≤ 17.5 A/s | |
| 20 ... 0 mA | ≤ 16.4 A/s | |
| Dryft temperaturowy | ≤ ± 0,15% / K mierzonej wartości | |
| Tętnienie | ± 125 µA | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN 60947-5-2:2007, IEC 60947-5-2:2007, EN 60947-5-7:2003, IEC 60947-5-7:2003 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel PVC, 5 m | |
| Core cross section | 0,75 mm 2 | |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna V2A | |
| Czoło aktywne | PBT | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Kabel | ||
| Średnica kabla | 6.4 mm ± 0.2 mm | |