AS30-EBM314I220A00 - 1095577
Czujnik matrycowy SICK do prowadzenia krawędzi wstęgi i pozycjonowania, tryb odbłyśnikowy, IO-Link, zakres pomiarowy 30 mm, powtarzalność 0,03 mm, rozdzielczość 1 µm, częstotliwość 500 Hz, wyjście 4-20 mA, IP67.
AS30-EBM314I220A00 - 1095577
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Czujniki matrycowe, AS30, AS30-EBM314I220A00, Interfejs komunikacyjny: IO-Link, Typ czujnika: System odbiciowy, Tryb odbłyśnikowy, Zasada działania: Prowadzenie krawędzi wstęgi, Pozycjonowanie, Zasada działania (ustawienie domyślne): Prowadzenie krawędzi wstęgi, Nadajnik światła: LED, Zakres pomiarowy / zasięg odczytu: 30 mm / 25 mm, Wyjście przełączające: Push-Pull: PNP/NPN, Typ przyłącza – szczegóły: Wtyk M12, 5-biegunowy, Powtarzalność: 0,03 mm, Częstotliwość przełączania: 500 Hz, Wyjście analogowe: 4 mA ... 20 mA
Cechy
Typ czujnika System odbiciowy, Tryb odbłyśnikowy
Zasada działania Prowadzenie krawędzi wstęgi, Pozycjonowanie
Zasada działania (ustawienie domyślne) Prowadzenie krawędzi wstęgi
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 31 mm x 62 mm x 52,2 mm
Zasięg odczytu ≤ 25 mm
Kształt obudowy Prostopadłościenny
Zakres pracy 20 mm ... 30 mm
Zakres pomiarowy 30 mm
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 0,2 mm
Nadajnik światła LED, biały
Długość fali 400 nm ... 700 nm
Rozmiar plamki świetlnej 38,9 mm x 11,1 mm
Powtarzalność 0,03 mm
Liniowość (wartość pozycji) ± 2 %
Rozdzielczość 1 µm
Rodzaj ustawiania IO-Link, Wyświetlacz
Konfiguracja Teach-in Wykrywanie krawędzi
Detekcja zakresu
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 18 V ... 30 V
Tętnienia resztkowe ≤ 5 V
Pobór prądu < 3,1 W
Częstotliwość przełączania 500 Hz
Wyjście przełączające Push-Pull: PNP/NPN
Wyjścia przełączającego (napięcie) Przeciwtakt: PNP/NPN HIGH = UV - 3 V/LOW ≤ 3 V
Wyjście analogowe 4 mA ... 20 mA
Rozdzielczość wyjścia analogowego 12 bit
Częstotliwość wyjścia analogowego 1 ms
Prąd wyjściowy Imaks. < 100 mA
Czas inicjalizacji 0,48 s
Typ przyłącza Wtyk M12, 5-biegunowy
Klasa ochrony III
Układy zabezpieczające Przyłącza UV z zabezpieczeniem przed zmianą polaryzacji
Wyjście Q chronione przed zwarciem
Tłumienie impulsów zakłócających
Stopień ochrony IP67
Masa 250 g
Materiał obudowy Cynkowy odlew ciśnieniowy
Materiał układu optycznego Z powłoką antyrefleksyjną
Interfejs komunikacyjny
IO-Link
VendorID 26
DeviceID HEX 0x80020B
DeviceID DEC 8389131
Czas cyklu > 1,1 ms
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –10 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +75 °C