GRTB18S-P2412VS01 - 1098275
GRTB18S-P2412VS01 - 1098275
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik odbiciowy
Szczegóły zasady działania Tłumienie tła
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 55,9 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Cylindryczny
Długość obudowy 55,9 mm
Użyteczna długość gwintu 31,7 mm
Średnica gwintu (korpus) M18 x 1
Oś optyczna Osiowa
Maks. zasięg wykrywania 3 mm ... 300 mm
Zasięg wykrywania 20 mm ... 150 mm
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 7 mm (100 mm)