LCS-2M18P-F08PNC-M12 - 50136542
Czujnik pojemnościowy firmy Leuze, zakres 2 ... 8 mm; zakres max. 6,5 mm; wyjście: PNP, normalnie zamknięta (NC); konektor M12-4 pin; obudowa cylindryczna; rozmiar gwintu: M18 x 1 mm; wymiary: 18 mm x 85 mm