GRTE18-P1117 - 1066540
GRTE18-P1117 - 1066540
Szczegóły zasady działania Energetyczna
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 71,5 mm
Oś optyczna Osiowa
Maks. zasięg wykrywania 3 mm ... 115 mm
Zasięg wykrywania 5 mm ... 100 mm
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 8 mm (100 mm)
Długość fali 650 nm
Rodzaj ustawiania Potencjometr
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Pobór prądu 30 mA
Wyjście przełączające PNP
Funkcja wyjścia Komplementarne
Tryb przełączania Załączany na jasno/ciemno
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski UV - (≤ 3 V) / ok. 0 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi < 1.000 µs
Częstotliwość przełączania 500 Hz
Typ przyłącza Przewód, 4-żyłowy, 2 m
Materiał przewodu Tworzywo sztuczne, PVC
Klasa ochrony III
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, ABS
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C