HTE18-P4A2AF - 1081782
Fotoprzekaźnik odbiciowy SICK, energetyczny, DC 10–30 V, zasięg do 600 mm, wyjścia PNP na światło i ciemność, potencjometr czułości, opóźnienie włączenia, złącze M12 4-pin, IP67/IP69K.
Parametry produktu
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, H18 Sure Sense, HTE18-P4A2AF, Wersja urządzenia: Standard, Interfejs komunikacyjny: -, Sposób zamocowania: M18, głowica/z boku (24,1 … 25,4 mm), Zasada działania czujnika/ zasada detekcji: Fotoprzekaźnik odbiciowy, energetyczna, Zasięg wykrywania: 600 mm, Nadajnik światła, rodzaj światła: Nadajnik PinPoint, widzialne światło czerwone, Rodzaj napięcia: DC, Wyjście przełączające Q1: PNP, Załączany przez światło, Wyjście przełączające Q2: PNP, Załączany przez ciemność, Potencjometr, z prawej strony: Czułość, Potencjometr, z lewej strony: Opóźnienie włączenia, ustawiane: 0 ... 2 s, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Zasada działania | Fotoprzekaźnik odbiciowy | |
| Szczegóły zasady działania | Energetyczna | |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) | 16,2 mm x 48,5 mm x 31,8 mm | |
| Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) | Hybrydowa | |
| Średnica gwintu (korpus) | M18 | |
| Sposób zamocowania | M18, głowica/z boku (24,1 … 25,4 mm) | |
| Kolor obudowy | Kolor niebieski | |
| Maks. zasięg wykrywania | 5 mm ... 600 mm | |
| Zasięg wykrywania | 10 mm ... 200 mm | |
| Rodzaj światła | Widzialne światło czerwone | |
| Nadajnik światła | Nadajnik PinPoint | |
| Rozmiar plamki świetlnej (odległość) | 10 mm x 18 mm (500 mm) | |
| Długość fali | 631 nm | |
| Rodzaj ustawiania | ||
| Potencjometr, z prawej strony | Czułość | |
| Potencjometr, z lewej strony | Opóźnienie włączenia, ustawiane: 0 ... 2 s | |
| Cechy szczególne | - | |
| Mechanika/elektryka | ||
| Napięcie zasilające | 10 V DC ... 30 V DC | |
| Tętnienia resztkowe | < 5 Vss | |
| Pobór prądu | ≤ 20 mA | |
| Wyjście przełączające | PNP | |
| Funkcja wyjścia | Komplementarne | |
| Tryb przełączania | Załączany na jasno/ciemno | |
| Wyjście przełączające – szczegóły | ||
| Wyjście przełączające Q1 | PNP, Załączany przez światło | |
| Wyjście przełączające Q2 | PNP, Załączany przez ciemność | |
| Prąd wyjściowy Imaks. | ≤ 100 mA | |
| Czas odpowiedzi | ≤ 0,5 ms | |
| Częstotliwość przełączania | 1.000 Hz | |
| Funkcją czasu | Opóźnienie przy włączaniu | |
| Typ przyłącza | Wtyk M12, 4-pinowy | |
| Układy zabezpieczające | A B D |
| Klasa ochrony | III | |
| Masa | 18 g | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, VISTAL® | |
| Materiał układu optycznego | Tworzywo sztuczne, PMMA | |
| Stopień ochrony | IP67 IP69K |
| Zakres dostawy | Nakrętka mocująca (1x), M18, tworzywo sztuczne, czarna, płaska | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –40 °C ... +70 °C | |
| Temperatura otoczenia podczas przechowywania | –40 °C ... +75 °C | |
| Nr pliku UL | E189383 | |
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
| MTTFD | 857,9 lat(a) | |
| DCavg | 0 % | |