OBT500-18GM60-E5-V1 - 087797
Czujnik optyczny odbiciowy firmy Pepperl+Fuchs, zakres 0 ... 500 mm, IRED, 880 nm, zasilanie 10 ... 30 V DC, klasa 2, konektor M12-4pin, 1 wyjście PNP, jasno / ciemno na przełączanym elektrycznie, 500 Hz, -25 ... 55 ° C, IP67
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry czujnika optycznego odbiciowego OBT500-18GM60-E5-V1
- Dwukolorowa dioda sygnalizacyjna LED
- Wysoka częstotliwość przełączania
- Programowalna funkcja wyjścia jasno / ciemno-włącz
- Stopień ochrony IP67
- Mocna metalowa obudowa w kształcie walca M18 x 1
| Opis produktu | ||
|---|---|---|
| Czujnik optyczny odbiciowy energetyczny | ||
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zasięg wykrywania | 0 ... 500 mm | |
| Cel referencyjny | standardowy biały 200 mm x 200 mm | |
| Źródło światła | IRED, 880 nm | |
| Rodzaj światła | podczerwień | |
| Średnica plamki świetlnej | około 80 mm przy 500 mm | |
| Limit światła otoczenia | 10000 Lux | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | LED zielony | |
| Elementy sterujące | Regulator zasięgu wykrywania | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC, klasa 2 | |
| Marszczyć | 10% | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ? 25 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ? 25 ms | |
| Wyjście | ||
| Rodzaj przełączania | jasno / ciemno na przełączanym elektrycznie | |
| Napięcie przełączania | max. 30 V DC | |
| Prąd przełączania | max. 100 mA | |
| Spadek napięcia | ? 2,5 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 500 Hz | |
| Czas odpowiedzi | 1 ms | |
| Dostosowanie | ||
| Standard produktu | EN 60947-5-2 | |
| Standardowa zgodność | ||
| Normy 2 | UL 508 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Zgodność EAC | TR CU 020/2011 | |
| Aprobata UL | Na liście cULus, obudowa typu 1 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ?36 V. | |