BCS M18B4G2-NSC15H-S04K - BCS00MM
Czujnik pojemnościowy Balluff, średnica M18, sn=2…15 mm, czoło niezabudowane, NPN/NO, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, L=89 mm
Parametry produktu
Opisy produktu
Najważniejsze parametry pojemnościowego czujnika poziomu typu BCS00MM - BCS M18B4G2-NSC15H-S04K:
Wielkość obudowy = O 18 x 88.5 mm