BCS M30B4E2-PSC25H-S04K - BCS00MY
Czujnik pojemnościowy Balluff, średnica M30, sn=1…25 mm, czoło niezabudowane, PNP/NO, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, L=79 mm
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Wymiary Ø 30 x 78.5 mm
Seria M30
Gwint (A) M30x1.5
Montaż ponad powierzchnią
Przyłącze Złącza wtykowe, M12x1-Męski, 4-stykowe
Wyjście przełączające PNP, styk zwierny (NO)
Częstotliwość przełączania 100 Hz
Zasięg 1...25 mm
Czułość Regulowana odległość przełączania
Materiał obudowy Stal nierdzewna (1.4305)
Materiał powierzchni aktywnej PBT
Temperatura otoczenia -25...85 °C