BCS M30BBI1-NSC15D-EP02 - BCS00NP
Czujnik pojemnościowy Balluff, średnica M30, sn=2…15 mm, czoło zabudowane, NPN/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m, L=66 mm, korpus tworzywo
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Wymiary Ø 30 x 66.5 mm
Seria M30
Gwint (A) M30x1.5
Montaż montaż równo z płaszczyzną aktywną
Przyłącze Przewód, 2.00 m, PUR
Wyjście przełączające NPN, styk zwierny (NO)
Częstotliwość przełączania 100 Hz
Zasięg 2...15 mm
Czułość Regulowana odległość przełączania
Materiał obudowy PBT
Materiał powierzchni aktywnej PBT
Temperatura otoczenia -25...85 °C