BCS M30BBI2-POC15D-S04K - BCS00NC
Czujnik pojemnościowy Balluff, średnica M30, sn=2…15 mm, czoło zabudowane, PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, L=79 mm, korpus tworzywo
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Opisy produktu
Wymiary Ø 30 x 79 mm
Przyłącze Złącza wtykowe, M12x1-Męski, 3-stykowe
Wyjście przełączające PNP normalnie zamknięte (NC)
Częstotliwość przełączania 100 Hz
Materiał powierzchni aktywnej PBT
Temperatura otoczenia -25...85 °C