CBB4-12GH60-E2-V1 - 210621
Czujnik pojemnościowy firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 4 mm, czoło zabudowane, 3-przewodowy, normalnie otwarty (NO), konektor M12-4pin, IP65
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Capacitive sensor CBB4-12GH60-E2-V1
- 4 mm czoło zabudowane
- Odległość robocza regulowana za pomocą potencjometru
- Nadaje się do warunków żywności
- Odporny na agresywne media
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 4 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 2.88 mm | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Warunki instalacji | ||
| A | 0 mm | |
| B | 0 mm | |
| C | 15 mm | |
| F | 15 mm | |
| Napięcie robocze | 10 ... 36 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 50 Hz | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 2,5 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 100 mA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 12 mA | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 636 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |