CBN15-18GS75-E2 - 237040
Czujnik pojemnościowy firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 2 ... 15 mm, czoło niezabudowane, 3-przewodowy, normalnie otwarty (NO), kabel 2 m PUR, IP67
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
24
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry czujnika pojemnościowego CBN15-18GS75-E2
- 15 mm czoło niezabudowane
- Odległość przełączania można ustawić w szerokim zakresie za pomocą potencjometru
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Częstotliwość przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 2 ... 15 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Warunki instalacji | ||
| A | 30 mm | |
| B | 18 mm | |
| C | 30 mm | |
| F | 36 mm | |
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 100 Hz | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ? 1,5 V. | |
| Dryft temperaturowy | max. 20% przy -5 ... 55 ° C (23 ... 131 ° F) | |
| Prąd pracy | 0 ... 100 mA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ? 15 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | max. 300 ms | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| LED zielony | Wyświetlacz operacyjny | |
| LED żółty | stan przełączania wskazań | |
| Potencjometr | regulacja czułości | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ?36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 85 ° C (-13 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel PUR, 2 m | |
| Przekrój Przewodu | 0,34 mm <sup> 2 </sup> | |