CJ10-30GK-WO - 020052
Czujnik pojemnościowy firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 10 mm, czoło niezabudowane, 2-przewodowy, normalnie zamknięty (NC), kabel 2 m PVC, IP67
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Capacitive sensor CJ10-30GK-WO
- 10 mm czoło niezabudowane
- Odległość przełączania można ustawić w szerokim zakresie za pomocą potencjometru
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie zamknięty (NC) | |
| Typ wyjścia | Dwuprzewodowy | |
| Znamionowa odległość robocza | 10 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | AC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 7,2 mm | |
| Typ wyjścia | 2-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Warunki instalacji | ||
| A | 18 mm | |
| B | 10 mm | |
| C | 20 mm | |
| F | 60 mm | |
| Napięcie robocze | 20 ... 253 V AC 1) | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 10 Hz | |
| Histereza | 2 ... 10 typ. 5 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | tolerancja na odwrotną polaryzację | |
| Spadek napięcia w I L | ||
| Spadek napięcia I L = 100 mA, element przełączający włączony | typ. 7 V | |
| Prąd chwilowy (20 ms, 0,1 Hz) |
0 ... 1200 mA | |
| Znamionowe napięcie izolacji | 1500 V | |
| Prąd pracy | 5 ... 200 mA | |
| Najniższy prąd operacyjny | 5 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0.7 ... 1.5 mA typ. | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 300 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Potencjometr | regulacja czułości | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, źródło ogólnego przeznaczenia, źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Certyfikowany przez China Compulsory Certification (CCC) | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -25 ... 85 ° C (-13 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel PVC, 2 m | |
| Core cross section | 0,75 mm 2 | |
| Materiał obudowy | PBT | |
| Czoło aktywne | PBT | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Uwaga | 1) W zakresie temperatur poniżej 0 ° C dopuszczalne napięcie robocze U b 80 ... 253 V Bezpiecznik ≤ 0,8 A (szybki) zgodny z IEC 60127-2 Arkusz 1 Zalecenie: po zwarciu sprawdź, czy urządzenie działa poprawnie. |