CM12-08EBP-KW1 - 6051029
Pojemnościowy czujnik zbliżeniowy SICK, zasięg 0,5...8 mm, średnica 12 mm, wyjście PNP/NPN, przewód 2 m, montaż w jednej/nie jednej płaszczyźnie, IP68, funkcja NO/NC.
CM12-08EBP-KW1 - 6051029
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe, CM, CM12-08EBP-KW1, Zasięg Sn: 0,5 mm ... 8 mm0,5 mm ... 4 mm, Rodzaj zabudowy: Nie w jednej płaszczyźnie, w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 4-przewodowe, Typ przyłącza: Przewód, 4-żyłowy, Wyjście przełączające: PNP, NPN, Funkcja wyjścia: Styk rozwierny albo zwierny
Cechy
Korpus Metryczne
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Zasięg Sn 0,5 mm ... 8 mm
0,5 mm ... 4 mm
Zasięg gwarantowany Sa 5,76 mm
Rodzaj zabudowy Nie w jednej płaszczyźnie / w jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 15 Hz
Typ przyłącza Przewód, 4-żyłowy, 2 m
Wyjście przełączające PNP / NPN
Wyjście przełączające – szczegóły PNP / NPN
Funkcja wyjścia Styk rozwierny albo zwierny
Właściwość trybu przełączania Możliwość konfiguracji przewodowej
Wykonanie elektryczne DC 4-przewodowe
Rodzaj ustawiania
Przycisk Teach-in Czułość
Przewód/pin Czułość
Stopień ochrony IP68 (wg EN 60529)
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, tworzywo sztuczne PA12 (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 36 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2,5 V DC
Pobór prądu 12 mA
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 120 ms
Histereza 3 % ... 20 %
Powtarzalność ≤ 5 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Materiał przewodu PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,14 mm²
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –20 °C ... +85 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Długość obudowy 84,7 mm
Użyteczna długość gwintu 46,5 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 1 Nm
Nr pliku UL NRKH.E191603
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 603 lat(a)
DCavg 0 %