CM18-08BNP-EW1 - 6058146
Pojemnościowy czujnik zbliżeniowy SICK, zasięg 3...8 mm, średnica 18 mm, wyjście NPN komplementarne, przewód 2 m, obudowa PBT, IP68/IP69K, potencjometr 11 obrotów.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe, CM, CM18-08BNP-EW1, Zasięg Sn: 3 mm ... 8 mm, Rodzaj zabudowy: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 4-przewodowe, Typ przyłącza: Przewód, 4-żyłowy, Wyjście przełączające: NPN, Funkcja wyjścia: Komplementarne
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Korpus | Metryczne | |
| Rozmiar gwintu | M18 x 1 | |
| Średnica | Ø 18 mm | |
| Zasięg Sn | 3 mm ... 8 mm | |
| Zasięg gwarantowany Sa | 6,12 mm | |
| Rodzaj zabudowy | W jednej płaszczyźnie | |
| Częstotliwość przełączania | 50 Hz | |
| Typ przyłącza | Przewód, 4-żyłowy, 2 m | |
| Wyjście przełączające | NPN | |
| Wyjście przełączające – szczegóły | NPN | |
| Funkcja wyjścia | Komplementarne | |
| Właściwość trybu przełączania | Możliwość konfiguracji przewodowej | |
| Wykonanie elektryczne | DC 4-przewodowe | |
| Rodzaj ustawiania | ||
| Potencjometr | Czułość (11 obrotów) | |
| Stopień ochrony | IP68 IP69K |
| Mechanika/elektryka | ||
| Napięcie zasilające | 10 V DC ... 36 V DC | |
| Tętnienia resztkowe | ≤ 10 % | |
| Spadek napięcia | ≤ 2,5 V DC | |
| Pobór prądu | 12 mA | |
| Czas opóźnienia przed zadziałaniem | ≤ 200 ms | |
| Histereza | 3 % ... 20 % | |
| Powtarzalność | ≤ 5 % | |
| Dryft temperaturowy (Sr) | ± 10 % | |
| EMC | Wg EN 60947-5-2 | |
| Prąd stały Ia | ≤ 200 mA | |
| Materiał przewodu | PVC | |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 0,34 mm² | |
| Średnica przewodu | Ø 5,2 mm | |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe | Tak | |
| Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania | Tak | |
| Odporność na udary i drgania | Wg EN 60068 | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –30 °C ... +85 °C | |
| Temperatura otoczenia podczas przechowywania | –40 °C ... +85 °C | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PBT | |
| Długość obudowy | 81 mm | |
| Użyteczna długość gwintu | 55 mm | |
| Maks. moment dokręcania | ≤ 2,6 Nm | |
| Nr pliku UL | NRKH.E191603 | |
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
| MTTFD | 919 lat(a) | |
| DCavg | 0 % | |