CM30-25NPP-EW1 - 6058156
Pojemnościowy czujnik zbliżeniowy SICK, zasięg 0...25 mm, średnica 30 mm, wyjście PNP komplementarne, histereza 3–20%, przewód 2 m, obudowa PBT, IP67/IP68/IP69K, potencjometr 11 obrotów.
CM30-25NPP-EW1 - 6058156
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe, CM, CM30-25NPP-EW1, Zasięg Sn: 0 mm ... 25 mm, Rodzaj zabudowy: Nie w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 4-przewodowe, Typ przyłącza: Przewód, 4-żyłowy, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Komplementarne
Cechy
Korpus Metryczne
Rozmiar gwintu M30 x 1,5
Średnica Ø 30 mm
Zasięg Sn 0 mm ... 25 mm
Zasięg gwarantowany Sa 19,13 mm
Rodzaj zabudowy Nie w jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 50 Hz
Typ przyłącza Przewód, 4-żyłowy, 2 m
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Komplementarne
Właściwość trybu przełączania Możliwość konfiguracji przewodowej
Wykonanie elektryczne DC 4-przewodowe
Rodzaj ustawiania
Potencjometr Czułość (11 obrotów)
Stopień ochrony IP67
IP68
IP69K
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, tworzywo sztuczne PA12 (2 x)
Wkrętak do ustawienia potencjometru (1 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 36 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V DC
Pobór prądu 12 mA
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 200 ms
Histereza 3 % ... 20 %
Powtarzalność ≤ 5 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Materiał przewodu PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,34 mm²
Średnica przewodu Ø 5,2 mm
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania Wg EN 60068
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +85 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, PBT
Długość obudowy 81 mm
Użyteczna długość gwintu 45,5 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 7,5 Nm
Nr pliku UL NRKH.E191603
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 919 lat(a)
DCavg 0 %