CS18-S8NC80P-A2P
Czujnik pojemnościowy XECRO, średnica M18, sn=8 mm, czoło zabudowane, NPN/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m, 100Hz, L=80 mm, regulowany, korpus tworzywo