CS18-S8PC80-A12
Czujnik pojemnościowy XECRO, średnica M18, sn=8 mm, czoło zabudowane, PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, 100Hz, L=80 mm, regulowany, korpus mosiądz niklowany