CS30-S20AC90P-A2P
Czujnik pojemnościowy XECRO, średnica M30, sn=20 mm, czoło zabudowane, NC, zasilanie 20-250 VAC, kabel 2 m, 100Hz, L=90 mm, regulowany, korpus tworzywo