LCS-1M12M-F04PNC-M12 - 50135689
Czujnik pojemnościowy firmy Leuze, zakres 1 ... 4 mm; zakres max. 4 mm; wyjście: PNP, normalnie zamknięta (NC); konektor M12-4pin; obudowa cylindryczna; rozmiar gwintu: M12 x 1 mm; wymiary: 12 mm x 75 mm