LCS-2M12B-F03PNO-K020V - 50136521
Czujnik pojemnościowy firmy Leuze, zakres 1 ... 3 mm; zakres max. 2,4 mm; wyjście: PNP, normalnie otwarta (NO); przewód 2 metry, 3-przewodowy; obudowa cylindryczna; rozmiar gwintu: M12 x 1 mm; wymiary: 12 mm x 55 mm