LCS-2M12B-N06PNO-K020V - 50136577
Czujnik pojemnościowy firmy Leuze, zakres 1 ... 6 mm; zakres max. 4,9 mm; wyjście: PNP, normalnie otwarta (NO); przewód 2 metry, 3-przewodowy; obudowa cylindryczna; rozmiar gwintu: M12 x 1 mm; wymiary: 12 mm x 55 mm