LCS-2M12P-F03PNC-M12 - 50136526
Czujnik pojemnościowy firmy Leuze, zakres 1 ... 3 mm; zakres max. 2,4 mm; wyjście: PNP, normalnie zamknięta (NC); konektor M12-4 pin; obudowa cylindryczna; rozmiar gwintu: M12 x 1 mm; wymiary: 12 mm x 68 mm