LCS-2M18P-N15PNC-M12 - 50136602
Czujnik pojemnościowy firmy Leuze, zakres 2 ... 15 mm; zakres max. 12,1 mm; wyjście: PNP, normalnie zamknięta (NC); konektor M12-4 pin; obudowa cylindryczna; rozmiar gwintu: M18 x 1 mm; wymiary: 18 mm x 85 mm