LCS-2M30B-F20NNC-M12 - 50136552
Czujnik pojemnościowy firmy Leuze, zakres 2 ... 20 mm; zakres max. 16,2 mm; wyjście: NPN, normalnie zamknięta (NC); konektor M12-4 pin; obudowa cylindryczna; rozmiar gwintu: M30 x 1,5 mm; wymiary: 30 mm x 98 mm