LCS-2M30B-N30PNC-K020V - 50136618
Czujnik pojemnościowy firmy Leuze, zakres 2 ... 30 mm; zakres max. 24,3 mm; wyjście: PNP, normalnie zamknięta (NC); przewód 2 metry, 3-przewodowy; obudowa cylindryczna; rozmiar gwintu: M30 x 1,5 mm; wymiary: 30 mm x 85 mm