CHT12-S4BNO60-N2T
Czujnik pojemnościowy wysokotemperaturowy XECRO, średnica M12, sn=4 mm, czoło zabudowane, max.150 °C , NPN/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m teflon, 100Hz, L=60 mm