CHT18-N15BPO80-A2S
Czujnik pojemnościowy wysokotemperaturowy XECRO, średnica M18, sn=15 mm, czoło niezabudowane, max.150 °C , PNP/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m silikon, 100Hz, L=80 mm